واردات سازه های نمایشگاهی

صنعت نمایشگاهی طی دو دهه اخیر دستخوش تحولات زیادی شـده و بـه یکـی از مهمتـرین ابزارهای توسعه فناوری و مبادلات تجاری تبدیل گردیده است. توسـعه فنـاوری اطلاعـات و ارتباطـات (ICT) در گسترش هرچه بیشتر فعالیت های نمایشگاهی در سراسر جهان و متحـول شـدن آن نقـش اصلی را ایفا کرده است.

کارشناسان اقتصادی بر این باورند که توسعه صنعت نمایشگاهی در دنیا بدون هماهنگی و حمایت بخش های صنعت، بازرگانی، توریسم، مدرن شدن شبکه حمل ونقل بین المللی، تجهیز گمـرک خانـه هـا بـه پیشرفته ترین ابزارهای ترخیص و بازبینی کالاها، آزادسازی تجاری و حذف موانع غیرتعرفه ای و بالاخره تکامل سیستم های امنیت عمومی (Public security) امکان پذیر نبوده است.

علاوه بر آن، پیشرفت های صنعت بانکـداری، بیمـه و تبلیغـات اینترنتـی در گـسترش فعالیـت هـای نمایشگاهی تاثیر بسزایی داشته است.

کشورهایی که بالاترین سهم را در تجارت، به ویژه در صادرات جهانی دارند (آلمان، چین، ایالات متحده، ژاپن، فرانسه و …) در صنعت نمایشگاهی جایگاه والاتری در عرصه بین المللی به خود اختصاص داده اند.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون بازار و دنیای تبلیغات به سازه ها و تجهیزات مدرن و با کیفیت، مطابق با استاندارد های جهانی و با قابلیت های چون سبک وزن بودن و سهولت در برپایی و جمع آوری آسان در کوتاه ترین زمان، تیم بازرگانی نویان نیک پس از بررسی و مطالعات در بازار های جهانی، اقدام به واردات و ارائه جدیدترین و مدرن ترین سازه ها و تجهیزات نمایشگاهی اروپایی به مشتریان نموده است.

امروزه سازه های مدولار نمایشگاهی جایگزین سیستم های ساخت و ساز با چوب یا سایر مواد و مصالح شده اند که بیشتر این سازه ها آلومینیومی و سبک وزن می باشند. غرفه های سبز که نام دیگر این سیستم ها می باشد به این دلیل این نام را گرفته است که دیگر دور ریزی برای مواد و مصالح وجود ندارد و تمامی سازه ها قابل استفاده مجدد می باشند. در زیر شرح کوتاهی از برخی از نمونه های موجود وارد شده در بازار ایران را مورد بررسی قرار می دهیم.

۱. اسپیس فریم یا سیستم های خرپا سازه هایی می باشند که این امکان را به شما می دهند بسته به اندازه سطح مقطع آن ها استفاده های گوناگونی در صنعت نمیشگاهی از آن ها شود. اسپیس فریم ها گاه می توانند به عنوان زیر ساخت های غرفه ها و نیز گاهی به منظور ساختار اصلی غرفه ها بکار روند. این اسپیس فریم ها از طول ۲۹ الی ۵۰۰ سانتیمتر در دسترس می باشند. همچنین نیز طیف گسترده ای از زوایای استاندارد گوناگون جهت اتصال در گوشه ها موجود می باشد.

کاربرد دیگر اسپیس فریم ها یا سیستم خرپا ها برای سیستم نورپردازی از سقف یا همان سازه های معلق می باشد که علاوه بر زیر ساختی برای سیستم های روشنایی و پرژکتور ها نیز می توان سایر ادوات معلق را از آن ها آویزان نمود.

از ویژگی اصلی این اسپیس فریم های آلومینیومی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سبک وزن بودن آن ها
  • سهولت در برپایی و جمع آوری سریع
  • توان تحمل بار زیاد
  • مقاوم بودن در سایر شرایط جوی

۲. سیستم های مدولار نمایشگاهی در واقع قاب یا فریم های پیش ساخته آلومینیومی می باشند که جهت ایجاد فضاهای نمایشگاهی و غرفه ها با ویژگی های خاص تولید و به بازار عرضه شده اند. با استفاده از این فریم ها می توان در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به ابزار غرفه خود را برپا کنید. از ویژگی های اصلی این سیستم های مدولار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کارایی و بازده بالا
  • نصب و برپایی سریع و آسان
  • نصب و راه اندازی بدون نیاز به ابزار
  • مدولار و نوآوری در محصول و تنوع آن
  • کیفیت بالای تولید انبوه
  • پایداری بالا

۳. سیستم های کفسازی پیش ساخته نمایشگاهی که از فریم های آلومینیومی سبک و مقاوم ساخته شده اند که این امکان را فراهم می کنند که هر نوع پوشش دلخواهی را بر روی آن ها اعمال نمود. این سیستم کفسازی پیش ساخته قابل استفاده در سایر سطوح هموار و نا هموار به دلیل داشتم پایه های قابل تنظیم ان می باشد که از ارتفاع ۴ الی ۱۰ سانتیمتر قابل تنظیم می باشند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات سازه های نمایشگاهی و نیز اطلاعات تکمیلی محصولات وارداتی این رسته می توانید از طریق ایمیل با تیم بازرگانی نویان نیک در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *